H886R6DCA
MFR.Part #
H886R6DCA
JLCPCB Part #
C1404976
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS