CRGH2512F11R5
MFR.Part #
CRGH2512F11R5
JLCPCB Part #
C1707180
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS