ERJ-U1TF8200U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF8200U
JLCPCB Part #
C4016200
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS