CRGH2512F110K
MFR.Part #
CRGH2512F110K
JLCPCB Part #
C1707207
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS