CRGH2512F130K
MFR.Part #
CRGH2512F130K
JLCPCB Part #
C4186971
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS