CRGH2010J9K1
MFR.Part #
CRGH2010J9K1
JLCPCB Part #
C1356914
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS