CPF0603F16R5C1
MFR.Part #
CPF0603F16R5C1
JLCPCB Part #
C2113335
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS