CRGH2010J68K
MFR.Part #
CRGH2010J68K
JLCPCB Part #
C2134976
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS