RN73C1E1K02BTDF
MFR.Part #
RN73C1E1K02BTDF
JLCPCB Part #
C4056955
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS