CRGH2010J1M1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010J1M1
JLCPCB Part #
C2134680
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS