CRGH2010J3R6
MFR.Part #
CRGH2010J3R6
JLCPCB Part #
C2135256
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS