ER58220RJT
MFR.Part #
ER58220RJT
JLCPCB Part #
C1405008
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 220Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS