KUP-11D15-36
MFR.Part #
KUP-11D15-36
JLCPCB Part #
C6285031
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC 36V AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS