CRGH2010J33R
MFR.Part #
CRGH2010J33R
JLCPCB Part #
C2134987
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS