PT270220
MFR.Part #
PT270220
JLCPCB Part #
C6256315
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 10ms 12A 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V 400V@AC AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS