CPF0603B8R06E1
MFR.Part #
CPF0603B8R06E1
JLCPCB Part #
C4552768
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.06Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS