CRGH2010J2M7
MFR.Part #
CRGH2010J2M7
JLCPCB Part #
C2134497
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS