H8549KBYA
MFR.Part #
H8549KBYA
JLCPCB Part #
C1408343
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS