CRGH2010J200R
MFR.Part #
CRGH2010J200R
JLCPCB Part #
C1356909
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS