H8110KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8110KDCA
JLCPCB Part #
C1405991
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS