CRGH2010J15R
MFR.Part #
CRGH2010J15R
JLCPCB Part #
C4095520
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS