CRGH2010F931R
MFR.Part #
CRGH2010F931R
JLCPCB Part #
C4253567
Description
-55℃~+155℃ 1W 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS