ROX5SSJ56K
MFR.Part #
ROX5SSJ56K
JLCPCB Part #
C3368265
Description
-55℃~+200℃ 56kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS