SG732HTTE473K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG732HTTE473K
JLCPCB Part #
C4284566
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS