CRGH2010F82K5
MFR.Part #
CRGH2010F82K5
JLCPCB Part #
C3991619
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS