CRGH2010F7K5
MFR.Part #
CRGH2010F7K5
JLCPCB Part #
C2145766
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS