CRGH2010J7K5
MFR.Part #
CRGH2010J7K5
JLCPCB Part #
C4278048
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS