3504G3A28KFTE
MFR.Part #
3504G3A28KFTE
JLCPCB Part #
C6385317
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS