CRGH2010F7K15
MFR.Part #
CRGH2010F7K15
JLCPCB Part #
C4241899
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS