CRGH2010F6K81
MFR.Part #
CRGH2010F6K81
JLCPCB Part #
C2145836
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS