CPF0603B9R31E
MFR.Part #
CPF0603B9R31E
JLCPCB Part #
C4062471
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.31Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS