CRGH2010F68R1
MFR.Part #
CRGH2010F68R1
JLCPCB Part #
C2146198
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS