CRGH1206F11K8
MFR.Part #
CRGH1206F11K8
JLCPCB Part #
C2107797
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS