CPF0805B1M5E
MFR.Part #
CPF0805B1M5E
JLCPCB Part #
C4139656
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS