CRGH2010F63R4
MFR.Part #
CRGH2010F63R4
JLCPCB Part #
C3921031
Description
-55℃~+155℃ 1W 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS