RR01J2R2TB
MFR.Part #
RR01J2R2TB
JLCPCB Part #
C1366698
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.2Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS