CRGH2010F5K36
MFR.Part #
CRGH2010F5K36
JLCPCB Part #
C2145704
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS