CRGH2010F40R2
MFR.Part #
CRGH2010F40R2
JLCPCB Part #
C2146012
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 40.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS