RN73C2A10R2BTD
MFR.Part #
RN73C2A10R2BTD
JLCPCB Part #
C1716218
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS