CRGH2010F3K4
MFR.Part #
CRGH2010F3K4
JLCPCB Part #
C2145884
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS