RP73D2B182KBTG
MFR.Part #
RP73D2B182KBTG
JLCPCB Part #
C4043196
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS