CRGH0603F226K
MFR.Part #
CRGH0603F226K
JLCPCB Part #
C2098023
Description
-55℃~+155℃ 200mW 226kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS