CPF0603B4R99E1
MFR.Part #
CPF0603B4R99E1
JLCPCB Part #
C1695555
Description
-55℃~+155℃ 4.99Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS