RQ73C2A3K01BTDF
MFR.Part #
RQ73C2A3K01BTDF
JLCPCB Part #
C4009550
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS