ERJ-12SF9761U
MFR.Part #
ERJ-12SF9761U
JLCPCB Part #
C20020002
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS