CRGH2010F26R7
MFR.Part #
CRGH2010F26R7
JLCPCB Part #
C2145976
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 26.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS