CRGH2010F25K5
MFR.Part #
CRGH2010F25K5
JLCPCB Part #
C4236713
Description
-55℃~+155℃ 1W 25.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS