CRGH2010F255K
MFR.Part #
CRGH2010F255K
JLCPCB Part #
C2147094
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS