CRGH2010F24R9
MFR.Part #
CRGH2010F24R9
JLCPCB Part #
C2147614
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS