CRGH2010F243R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F243R
JLCPCB Part #
C4282345
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 243Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS